Vážení zákazníci

V roce 2018 máme omezený provoz. Děkujeme za pochopení a nashledanou u vody!

Příhlášení do systému

Login

Email:
Heslo:

Zapomenuté heslo

Email:

Nový uživatel

Nick
Email
Heslo
Jméno
Příjmení
Stát
Klikněte pro jiný obrázek Opište kód prosím:

Registrace v obchodě FliesFactory.com

Nákup bez registrace - chraňte si své soukromí a hesla

K využívání služeb obchodu FliesFactory.com se není třeba registrovat. Rozhodli jsme se, v dnešní době plné obtěžujících registračních formulářů a zapomenutých hesel, vyjít zákazníkům s důvěrou vstříc. Proto Vás nenutíme, abyste vytvářeli účet a vkládali své osobní údaje, pamatovali si další a další hesla a loginy. U nás si jen zkrátka stačí vybrat zboží, vepsat doručovací údaje a stisknout tlačítko "odeslat". Obratem obdržíte na svůj email potvrzení objednávky a unikátní kód pro sledování průběhu vyřizování Vašich objednaných položek.

Kdy se tedy registrovat?

Vytvoření vlastního účtu je nutné pouze v případě, že chcete využívat nadstandardních služeb obchodu (např. historie objednávek), či s námi chcete obchodně spolupracovat. Na základě registrace obchodního partnera např. přidělujeme individuální slevy na skupiny zboží v jednotlivých kategoriích, nebo zapínáme moduly pro správu skladu, či zakázek dodavatelů (vazačů). Rozhodnete-li se zaregistrovat můžeme Vás ujistit, že veškeré osobní údaje registrovaných jsou maximálně bezpečně uschovány v databázi a hesla jsou velmi důkladně šifrována (ani osoba s přístupen do databáze je nemůže vidět v originální podobě - např. heslo "pepa", po zašifrování a uložení do databáze, vypadá například takto: "dgdyt72yqwgd72ygd27ygw900ynciencjez").

Máte-li jakýkoliv nápad na spolupráci, vážete zajímavé vzory mušek, vyrábíte vázací materiály, či pomůcky, kontaktujte nás. Rádi Vám poskytneme prostor pro vaši prezentaci.

Objednávka
€ 0.00,-
Košík je prázdný
...
Nejprodávanější


EUR 0,00

power & design © 2006 - 2019 Karel Stýblo