Vážení zákazníci

V roce 2018 máme omezený provoz. Děkujeme za pochopení a nashledanou u vody!

Kvalita mušek

Aneb co je podle nás důležité při nákupu mušek.

Naše mušky jsou vyrobeny v České republice

Nákupem podporujete český obchod a vazače, kteří se rozhodli dělat co nejlépe práci která je baví, za patřičnou odměnu a upřednostnili kvalitu nad kvantitou.

Mušky jsou uvázané na kvalitní háčky odpovídajícího tvaru a typu

Základem dobré mušky je kvalitní muškařský háček. To platí nejen po stránce materiálové, ale i typové. Nelze každý vzor mušky vázat na jakýkoliv tvar háčku. Odpovídající vlastnosti háčku a správná silueta mušky (kterou háček z velké části určuje) jsou jedny ze základních požadavků na funkční vzor mušky. Ryby jsou důvěřivější, mušky déle vydrží a háčky lépe sedí při záseku.

Kolekce kvalitních mušek

Různých vzorů mušek jsou tisíce. Víme, že je velmi težké z nich vybrat tu správnou kolekci, která bude fungovat zrovna na tom Vašem oblíbeném revíru. Snažíme se proto brát ohled na co nejlepší kvalitu zpracování a dodržovat ověřené standardy konstrukce všech vzorů mušek. Tím snižujeme Vaše riziko nákupu umělých mušek, které zkrátka nemají hlavu ani patu a ryby na ně budou špatně reagovat. Věnujete-li se muškaření již delší dobu a postrádáte-li některý Váš účinný vzor mušky v nabídce, kontaktujte nás. Můžeme se pokusit Vám navázat mušky na zakázku podle Vašich individuálních požadavků.

Víte, co kupujete

Klademe velký důraz na prezentaci všech nabízených výrobků. Chceme Vám co nejlépe přiblížit jejich použití, vzhled a uchránit Vás tak špatného výběru a zbytečného utrácení peněz. Všechny výrobky, včetně mušek, dostanete tak, jak jsou vyobrazeny na doprovodnýh fotografiích. Nekupujete tak zajíce v pytli a nevyhazujete peníze z okna.

Záruka korektního jednání

Málokteré mušky objevující se v inzerátech a aukcích za "skvělé ceny" pocházejí z dílny vazače, který Vám k nim vystaví plnohodnotný doklad a svůj příjem přizná. Je jasné, že se nejedná o astronomické částky, to ale není důležité. Nákupem v obchodě FliesFactory.com máte jistotu, že podporujete zdravý styl podnikání a že obdržíte k zakoupeným výrobkům patřičné doklady o nákupu. Uvádíme vždy konečné ceny a tak máte jistotu, že Vás nepřekvapí žádné dodatečné náklady.

Záruka výborného zpracování

Ze zákona platí i na mušky záruka 2 roky od data nákupu. Pokud by se Vám mušky rozvázaly, nebo jinak poškodily vlivem špatného zpracování, zdarma Vám je vyměníme. Stačí mušky zabalit, přiložit kopii faktury kterou jste k muškám dostali (nebo její číslo) a poslat celou zásilku doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech. Pomáháte nám tak trvale udržovat vysokou kvalitu konstrukce našich vzorů. Odměnou pro Vás je kolekce výborných mušek ve Vaší muškařské krabičce, radost z úlovků a samozřejmě úspora Vašich peněz.

Objednávka
€ 0.00,-
Košík je prázdný
...
Nejprodávanější


EUR 0,00

power & design © 2006 - 2020 Karel Stýblo